Posted in Łatwy angielskiŁatwy hiszpańskiMetody nauki

Zapisz się na zajęcia już teraz, bo otwieram listę na angielski i hiszpański

Witaj 🙂

Po dłuższej przerwie Lingua podniosła się niczym fenix z popiołów 😉

A tak na serio – już teraz chcę Ci przekazać, że otwieram zapisy na zajęcia online z różnych języków, w tym angielski, hiszpański, rosyjski, niemiecki, francuski i arabski!

Jeśli chodzi  o zajęcia z dojazdem do kursantów w Warszawie, to realizujemy tylko i wyłącznie zajęcia grupowe w tej formie, tzn:

Dojeżdżamy do:

– zorganizowanej przez samych kursantów grupki minimum 2-osobowej do domu, w ramach zajęć dla dzieci lub dorosłych,

np: dzieci z tej samej szkoły/klasy – grupa zorganizowana przez rodziców dzieci lub para dorosłych: rodzina lub przyjaciele w domu 1 z osób

– zorganizowanych grup w ramach kursów dla firm: od 2 osób do nawet 15 osób w grupie

 

 

 

 

A oprócz super lektorów w zespole Lingua, którzy zarówno pracują online, jak i dojeżdżają na wyżej wymienione kursy grupowe w Warszawie, ja osobiście zapraszam na kompleksowe zajęcia ze mną z języka angielskiego i hiszpańskiego online na żywo! 🙂

Mój grafik jest prosty i przejrzysty, zapraszam na zajęcia 1x lub 2x w tygodniu w PONIEDZIAŁKI i ŚRODY – zapisz się na godziny między godz.13.30 a 19.00. Twoja lekcja może trwać 60 min., 1godz.15min. lub 1godz.30 min. zależnie od Twoich możliwości, poziomu koncentracji online i oczywiście planu tempa nauki języka 😉

To co? – Kiedy się spotkamy? Będziesz Ty, czy może chcesz zapisać swoje dziecko do nas na zajęcia online? (przez internet prowadzimy zajęcia dla dzieci od 7.roku życia).

 

W jakim języku wymaganym w szkole Twoje dziecko potrzebuje wsparcia? Zwykłe korepetycje, a może dziecko wybiega poza poziom klasy i warto zainwestować w indywidualne podejście?

A Ty? Może to czas nauczyć się nowego języka jeśli jeden już umiesz, podnieść kwalifikacje zawodowe lub w końcu odpowiednio dobrze komunikować się z obcojęzycznymi członkami rodziny jeśli taka jest Twoja rzeczywistość?

Napisz e-mail już dziś, by zarezerwować sobie miejsce na kursie u mnie lub poznać jednego z naszych wykwalifikowanych lektorów?

W sekcji ‚kontakt’ znajdziesz e-mail i numer telefonu, do zobaczenia i usłyszenia 🙂

 

 

Ten post nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyszukaj interesującą Cię treść

Twój koszyk