Posted in GramatykaGramatyka enJak nauczyć się języka samemu?Metody naukiSłówkaSłówka en

Naucz się ze mną angielskiego i hiszpańskiego

Cześć 🙂

Lekcje online ze mną to: skuteczność i przyjemność. Po przerwie wracam do prowadzenia zajęć z angielskiego i hiszpańskiego osobiście (choć moi lektorzy nadal są do Twojej dyspozycji). To jest dla mnie wielką frajdą i radością – jestem gotowa, by pomóc Ci w gramatyce, słownictwie, przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej, do egzaminu językowego, poprawie oceny na semestr lub koniec roku i to… w obniżonej cenie – czytaj dalej a przekonasz się.

Może myślisz:

  • Jak wygląda lekcja online na żywo z lektorką? – prawie tak samo, jak tradycyjna, tyle, że komunikujemy się przez kamerkę i mikrofon
  • Czy mój komputer lub laptop nadaje się na lekcję online? – Myślę, że tak: możesz też sprawdzić sprzęt i łącze dzwoniąc do znajomego przez Skype/Messenger i zobaczyć, jaki jest efekt. Lekcję możesz mieć przez komputer, laptop, tablet lub nawet smartfon.
  • Czy lekcje przez Skype są efektywne? – Tak, udało mi się już pomóc w ten sposób wielu osobom dorosłym i nastolatkom w nauce języka. Nie używam podręcznika, ale za to wysyłam dokumenty w Wordzie/pdfach/ zdjęcia do omówienia/linki do filmików/skany niektórych stron z podręczników, itp.
  • Jak motywować się do nauki indywidualnej i to online? – Po mojej stronie stoi duża odpowiedzialność za stały kontakt z Tobą i motywowanie Ciebie, gdy czuję, iż motywacja spada (to normalne, czasem tak bywa). Poza tym – nauka indywidualna i takie samodzielne dobranie sobie terminów już motywują do dbania o to, co jakby samemu dla siebie się ‚zorganizowało’ 😉

Masz więcej pytań? – pisz śmiało: kontakt jest podany w zakładce ‚Contact’ 

Oto, jak będzie wyglądała Twoja osobista lektorka online 😉 😀 ↑

A teraz wielkie wow! 

Cena: do końca lutego 2019 lekcja 60-minutowa języka ogólnego ze mną to jedynie 46zł – miejsca jeszcze są – zapisuj się lub po prostu skontaktuj, opowiem o kursach online ze mną bardzo chętnie.

 

Cheers / Saludos

Twoja lektorka,

Aleksandra Wolska

Ten post nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyszukaj interesującą Cię treść

Twój koszyk